skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl
Ochrona Przeciwsłoneczna W Transporcie

Ochrona przeciwsłoneczna w transporcie

Temperatura w kabinie (ważna dla lokomotywy i wagonów pociągu) jest jeszcze bardziej istotna w przypadku łodzi, głównie ze względu na ich bezpośrednią i ciagłą eskpozycję na słońce.

Dzięki kontroli temperatury poprzez odbicie lub zatrzymanie promieni słonecznych folie okienne 3M są w stanie zapewnić odpowiedni poziom komfortu pasażerom i obsłudze pociągów oraz statków. Ich użycie ma również wpływ na zmniejszenie kosztów energii. Systemy klimatyzacji i ogrzewania środków transportu publicznego są mniej obciążone, co przyczynia się do zredukowania kosztów operacyjnych.

Wykorzystując swoje właściwości zacienienia oraz odbijania promieni folie mogą również zredukować efekt oślepiania , a to sprawi, że podróż pociągiem lub statkiem będzie milsza i relaksująca.

Meble i tkaniny są narażone na zjawisko odbarwiania powodowanego przez promienie słoneczne. Folie okienne 3M potrafią zredukować promieniowanie UV o 99,9%, które jest głównym czynnikiem powodującym utratę barwy.

  • Wysoki poziom zatrzymywania ciepła pomaga uzyskać sporą oszczędność energii oraz wyższy poziom komfortu
  • Lepsza widoczność i niższy poziom odbijania światła wewnątrz, szczególnie w nocy
  • Pomaga ograniczyć poblask i zmęczenie wzroku
  • Pomaga wydłużyć żywotność wyposażenia, w znacznym stopniu ograniczając szkodliwe promieniowanie UV, które stanowi podstawową przyczynę blaknięcia
Translate »
Back To Top