skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl

Najwyższa jakość

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość produktów, profesjonalny dobór kolorystyczny oraz fachową obsługę.

Dobór lakieru

Dobór lakieru i jego przygotowanie to nie lada wyzwanie, ale my opanowaliśmy to do perfekcji.

Szeroka oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lakierów samochodowych i przemysłowych wodorozcieńczalnych, akrylowych, bezbarwnych.

Mieszalnia lakierów samochodowych Poznań Luboń

Firma LACKART jest dostawcą kompleksowych technologii lakierniczych oraz materiałów dla przemysłu, rzemiosła oraz klientów indywidualnych. Wykształcona kadra oraz wieloletnie doświadczenia umożliwiają skuteczną realizację zamówień.

W naszej ofercie handlowej znajduje się kilka tysięcy produktów wielu producentów i marek. Oferta ta jest stale poszerzana uwzględniając rosnące potrzeby rynku oraz naszych klientów. Współpracujemy z laboratoriami chemicznymi wiodących producentów lakierów i co za tym idzie jesteśmy w stanie opracować prawie każdą aplikację technologiczną z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych wymagań odbiorców.

car-colour-palettes

Lakiery samochodowe producenci

brand

Glasurit

Niezmiennie wysoka jakość marki Glasurit we wszystkich obszarach spowodowała, że produkty renowacyjne Glasurit otrzymały aprobaty niemal wszystkich wiodących marek samochodów na świecie. To kolejny powód, dla którego coraz więcej warsztatów na świecie zmienia dostawcę na Glasurit.

mobihel-lakiery-samochodowe

Mobihel Helios

Firma Helios do renowacji samochodów oferuje materiały lakiernicze pod nazwą Mobihel. Są one znane i cenione na wielu rynkach a ich największą zaletą jest stosunek jakości do ceny.

mfa49ac6

3M

3M Company jest jednym z największych amerykańskich koncernów, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową, oferującym innowacyjne rozwiązania technologiczne.

images

NOVOL

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku najwyższym priorytetem jest dla wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię.

a35e8e70139267fd5e2bd00009a1cf6234fcffde909f84ef31c0b1ba87

APP

APP jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty z oferty przechodzą wyśrubowane testy, oraz posiadają niezbędne certyfikaty.

pobrany plik

INDASA

Indasa jest producentem wiodących rozwiazań z grupy materiałów ściernych. Ta Portugalska firma łączy sobie dwie zalety: jakość i cenę materiałów ściernych.

Sklep internetowy

0
Lat doświadczenia
0
Dostępnych lakierów
0
Produktów w ofercie
0
Zadowolonych Klientów

Blog

Dostarczamy nasze produkty nawet w 24h od złożenia zamówienia do warsztatów, firm transportowych oraz lakierni na terenie całej wielkopolski:

Translate »
Back To Top