skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl

Właściwa pielęgnacja powłoki lakierniczej pozwala długo cieszyć się samochodem, który wygląda jak nowy, dlatego wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji  nadwozia jest bardzo istotną sprawą.

Kosmetyki samochodowe

Środki myjące powinny być  neutralne dla lakieru i jednocześnie skutecznie usuwać zanieczyszczenia z powłok lakierowych pozostawiając błyszczącą powierzchnię, rozpuszczać i usuwać zabrudzenia z elementów szklanych, tworzyw sztucznych oraz gumy.

Kosmetyki samochodowe po co?

Muszą być wydajne o silnych właściwościach pieniących i intensywnym działaniu emulgującym oraz rozpuszczającym brud.  Skutecznie usuwać zanieczyszczenia organiczne, smary, oleje, itp. z powierzchni: lakierowanych i nielakierowanych, powierzchni emaliowanych oraz tworzyw sztucznych.

Tak więc wymagania stawiane współczesnym kosmetykom samochodowym  są bardzo wysokie. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferującymi środki do mycia samochodów, wyselekcjonowaliśmy dla Państwa szeroki wybór kosmetyków samochodowych. Znajdziecie  je na półkach w naszym sklepie wraz z fachową poradą dotyczącą stosowania.

Translate »
Back To Top