skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl

Lakiery samochodowe Poznań

Lakiery samochodowe Poznań – Jesteśmy mieszalnią lakierów samochodowych i przemysłowych z pod Poznania.

Pracujemy na systemach mieszalniczych firm Mobihel-Helios oraz Glasurit.

Jesteśmy w stanie zmieszać wszystkie kolory lakierów samochodowych i przemysłowych typu solid, metalik, perła oraz z efektem xyralic.

Lakiery samochodowe Poznań

Profesjonalny dobór lakieru i jego przygotowanie to nasza pasja w którą wkładamy całe serce. Możemy dorobić lakier na każde zamówienie, w każdym rodzaju i każdym kolorze do którego wykonujemy niezbędny natrysk próbny . W naszej mieszalni lakierów możemy dobrać i dobarwić lakier na podstawie wzornika, numeru koloru lub na wzór lakieru na dostarczonej części karoserii samochodu oraz po numerze vin. Ilość kolorów lakierów wykorzystywanych w motoryzacji, przemyśle i technice jest praktycznie nieograniczona. Zależy wyłącznie od fantazji producenta czy właściciela pojazdu lub konstruktora i właściciela urządzenia lub detalu, który ma zostać polakierowany. O ile przy pierwszym lakierowaniu można sobie pozwolić na niewielkie odstępstwa od założonego koloru, o tyle już przy uzupełnianiu istniejącej powłoki lakierniczej barwa lakieru musi być dobrana idealnie, aby lakierowana część nie odróżniała się od reszty powłoki.

Lakiery samochodowe Poznań

Nasza firma dysponuje odpowiednimi narzędziami do doboru koloru. Posiadamy między innymi lakierowane color boxy  wykorzystywany w systemie lakierów Glasurit dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni wariant koloru. Komputerowe dobranie koloru odbywa się dzięki połączeniu color boxu z nowoczesnym oprogramowaniem, które znajduje się w naszej firmie. Dzięki niemu mamy również możliwość tworzenia receptur na specjalne życzenie dla naszych klientów.

Podczas dobierania lakierów stosujemy również najnowocześniejsze źródła światła lampy inspekcyjne firmy 3m pozwalające wychwycić różnice w odcieniach kolorów.

Równie ważną rzeczą jest odpowiednie dobranie rodzaju lakieru. Po pierwsze musi on zapewnić idealne krycie powierzchni, zamaskowanie drobnych niedoskonałości, czy taki sam wygląd przy różnych kątach padania światła. Po drugie dobrze dobrany rodzaj lakieru zagwarantuje długotrwałą odporność powierzchni na warunki eksploatacyjne – lakier nie będzie odpadał, stworzy również dodatkowe zabezpieczenie przed korozją.

Lakiery samochodowe Poznań

Dzięki 20 letniemu doświadczeniu i urządzeniom, jakimi dysponuje nasza firma mamy możliwość przygotowania lakieru na każde zamówienie. Z naszych usług korzystają przede wszystkim warsztaty blacharsko-lakiernicze z województwa wielkopolskiego dla których mieszamy lakier do każdego samochodu w każdej możliwej barwie i rodzaju.Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową w całym kraju współpracując z firmami kurierskimi. Istnieje często konieczność przygotowania specyficznych rodzajów lakieru do pokrycia powierzchni niemetalowych, co do których wymagania są zupełnie inne, niż karoserii samochodu. Dzięki kilku systemom mieszania, z których korzystamy, wykonujemy lakiery specjalne np. o podwyższonej twardości lub zgodne z recepturą zastosowaną w pojazdach typu Old Timer.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z lakierami samochodowymi

 

Translate »
Back To Top