skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl

Lakier glasurit

lakier glasuritLakier glasurit – Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem lakierów Glasurit na wielkopolskę.

Pierwszy krok już za Tobą – znalazłeś drogę do nas. Dalszy rozwój wypadków pozostawiamy Twojej ciekawości. Wstąp do świata Glasurit i zasięgnij niezbędnych informacji oraz inspiracji.

Pierwszorzędne produkty, jedyny w swoim rodzaju system zarządzania kolorami oraz całodobowy serwis w zakresie samochodowych lakierów renowacyjnych czekają na to, aby zostać przez Ciebie odkryte.

Na perfekcyjnie przygotowany podkład można aplikować lakier. Na tym etapie pracy Glasurit oferuje właściwe produkty dla każdego systemu lakierowania. Linia 90 marki Glasurit, odnoszący sukcesy na całym świecie system wodnych lakierów bazowych, wyznacza standardy od roku 1992. Przy niedoścignionej ekonomice Linia 90 daje doskonałe wyniki lakierowania – łatwo i pewnie.

DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO POJAZDU I KAŻDEGO KOLORU

Wspaniałe krycie, łatwa aplikacja i optymalny czas procesu powodują, że Linia 90 jest naprawdę wszechstronna – zarówno jeżeli chodzi o kolory uni, metaliczne, jak i o te ze specjalnymi efektami. To nie przypadek, że Linia 90 jest najchętniej wybieranym systemem wodnych lakierów bazowych w Europie.

Tajemnicą sukcesu jest dosknała harmonia lakieru i systemu kolorystycznego. Poza zupełnie uproszczonym procesem pracy, Linia 90 zapewnia optymalne dopsowanie kolorów dzięki integracji z systemem Color Profi. Szybko, łatwo i w praktyczny sposób można odtworzyć ponad 164 000 kolorów od początków motoryzacji po kolory ze specjalnymi efektami, stosowane na pojazdach przyszłości. Linia 90, dzięki prostemu i skutecznemu systemowi identyfikacji kolorów, stanowi optymalne rozwiązanie renowacyjne dla każdego koloru.

ŁATWOŚĆ: WYDAJNOŚĆ: PEWNOŚĆ:
  • Łatwe procesy robocze w ramach prostego Systemu RATIO Aqua.
  • Łatwe receptury nie pozwalają popełniać błędów w dozowaniu.
  • Łatwa aplikacja z wykorzystaniem konwencjonalnych technik natrysku.
  • Mniejsza czasochłonność dzięki szybkiej aplikacji, krótkiemu odparowaniu i ograniczeniu wykorzystania kabiny.
  • Mniejsze zużycie materiału dzięki doskonałej sile krycia i małej zawartości pigmentów w gotowej mieszance.
  • Bardzo pewny wynik lakierowania dzięki stałej lepkości roboczej produktów
  • Niezwykłe dopasowanie kolorów z Systemem Glasurit Color Profi.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z lakierami samochodowymi

 

Translate »
Back To Top