skip to Main Content
biuro@lakierysamochodowepoznan.pl

W naszym sklepie przy ulicy Centralnej znajdziecie Państwo ponad 30 rodzajów szpachlówek, prawdopodobnie najwięcej w Krakowie. Dlaczego tak dużo? Po pierwsze oferujemy je w różnych opakowaniach. W zależności od wielkości naprawy, możecie je Państwo kupić w ilości 0,2kg, 0,6kg, 0,75kg, 1l, 2kg, 4kg i 10kg. Po drugie, podczas napraw blacharsko-lakierniczych istnieje potrzeba stosowania różnych typów szpachlówek w zależności od miejsca naprawy i przewidywanej grubości warstwy masy szpachlowej.

Przy grubszych warstwach zalecane jest stosowanie szpachli z wypełnieniem w postaci włókien szklanych, pyłu aluminiowego, lub mikro-kulek.

Do napraw cienkowarstwowych użyjemy szpachlówek wykończeniowych, w których wypełniacz jest drobno zmielony i dzięki temu możemy uzyskać gładką powierzchnię przy szlifowaniu.

Przy naprawach lakierniczych elementów plastikowych stosuje się specjalne elastyczne szpachle do uzupełniania tworzyw sztucznych. Uzupełnieniem oferty są szpachlówki natryskowe oraz szpachle przeznaczone do renowacji samochodów zabytkowych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i pomogą Państwu w wyporze masy szpachlowej.

Translate »
Back To Top